Списък къде и в колко часа ще гласуват кандидатите за кметове на БСП

Окт 24, 2015 Новини Избори 0 1119

по региони

Благоевград – Кандидатът на БСП за кмет на общината Милан Богдански ще гласува в 10:30 часа в ОДЗ №3, секция 60

Бургас – Кандидатът на левицата за градоначалник Евгений Мосинов ще упражни правото си на глас в 11:00 часа в училище „Пейо Яворов”

Варна – Кандидатът за кмет на Варна, подкрепен от БСП, проф. Анелия Клисарова ще гласува в 10:00 часа в ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, секция 3

Велико Търново – Валентин Ламбев, кандидат на БСП за кмет на общината, ще гласува в 11:00 часа в ЦДГ „Евгения Кисимова”

Видин – Кандидатът за кмет от БСП Людмил Димитров ще упражни правото си на глас в 9:30 часа в ОУ „Отец Паисий”, ул. „Екзарх Йосиф І” №53, секция 22

Враца – Кандидатът на левицата за кмет на общината Николай Иванов ще гласува в 9:30 часа в СОУ „Никола Войводов”

Габрово – Кандидатът на БСП за градоначалник Лена Енева ще гласува в 11:00 часа в ДГ „Радост І”, секция 24

Добрич – Мая Димитрова, кандидат на БСП за кмет на общината, ще гласува в 10:00 часа в ЦДГ №12, ул. „Вардар” 67

Кърджали – Кандидатът за кмет на общината Георги Кючуков ще упражни правото си на глас в 9:30 часа в кв. Възрожденци, секция 53

Кюстендил – Атанас Гергинов, кандидат на БСП за кмет на общината, ще гласува в 10:00 часа в Обреден дом, секция 35

Ловеч – Кандидатът на БСП за кмет Минчо Казанджиев ще гласува в 11:00 часа в училище „Св. Климент Охридски”

Монтана – Камелия Трифонова, кандидат на БСП за кмет на града, ще гласува в 12:00 часа във 2-ро СОУ, секция 9

Пазарджик – Кандидатът на БСП Стоян Парпулов ще гласува в 10:30 часа в училище „Проф. Иван Батаклиев”

Перник – Ерик Рангелов, кандидат за кмет на общината от БСП, ще гласува в 11:00 часа в СОУРИЧЕ „Д-р Петър Берон”

Плевен – Кандидатът за кмет, подкрепен от БСП, Антон Георгиев, ще гласува в 10:00 часа в Клуб на пенсионера, ул. „Данаил Попов” №2

Пловдив – Георги Гергов, кандидат на БСП за градоначалник, ще гласува в 10:30 часа в ОУ „Гео Милев”, секция 98

Разград – Кандидатът за кмет на общината Денчо Бояджиев ще гласува в 10:30 часа в ОУ „Васил Левски”, секция 35

Русе – Кандидатът за кмет на общината Божидар Йотов ще упражни своя вот 11:00 часа, кв. „Възраждане”, ОУ „Братя Миладинови”

Силистра – Станислав Стойков, кандидат за кмет от БСП, ще гласува в 10:00 часа в Математическата гимназия, секция 143

Сливен – Кандидатът за кмет от БСП Кольо Милев ще гласува в 10:30 часа в 12-то СОУ, секция 72

Смолян – Стефан Сабрутев, кандидат за кмет на общината, ще гласува в кв. „Райково”, Българо-немски център, секция 28

София – проф. Михаил Мирчев, кандидат за кмет на столицата, ще гласува в 10:00 часа в 119-то СОУ, ул. „Латинка” №11

          Председателят на БСП-София и водач на листата на партията Калоян Паргов ще гласува в 11:39 часа в 61-во ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, бул. „Ломско шосе” № 186

Стара Загора – д-р Стефан Шишков, кандидатът на БСП за кмет на общината ще гласува в 09:00 часа ОУ „Кирил Христов”, секция 36

Търговище – Диян Цонев, кандидат за кмет от БСП, ще упражни своя вот в 10:00 часа в СОУ „Христо Ботев”

Хасково – Кандидатът за кмет на общината от БСП Божидар Драганов ще гласува в 13:05 в училище „Климент Охридски”, ул. „Асен Златаров”

Шумен – Иван Иванов, кандидат за кмет на общината, ще гласува в 9:00 часа в 1-во СОУ „Панайот Волов”

Ямбол – Мариета Сивкова, кандидат за кмет на града, ще гласува в 11:00 часа в ОУ „Христо Смирненски”, секция 59.