Съвети на НС на БСП

СЪВЕТ ПО ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ

Председател: Веселин Владимиров Пенчев

Членове:

Атанас Георгиев Маджарски

Атанас Зафиров Атанасов

Бойко Любомиров Клечков

Бриго Христфоров Аспарухов

Валери Александров Сарандев

Иван Валентинов Иванов

Иван Димов Иванов

Ленко Николов Петканин

Никола Ангелов Георгиев

Смиляна Николова Нитова-Кръстева

Станислав Христов Павлов

Филип Стефанов Попов

 

СЪВЕТ ПО ВЪНШНИТЕ РАБОТИ

Председател: Евгени Захариев Кирилов

Членове:

Александър Тихомиров Симов

Атанас Владимиров Атанасов

Бриго Христфоров Аспарухов

Деница Златкова Златева

Деян Цанков Дечев

Еньо Енев Савов

Илия Енчев Христов

Йордан Георгиев Влахов

Кристиан Иванов Вигенин

Мирослава Красимирова Гатева

Петър Бойков Витанов

Пламен Владимиров Владимиров

Светлана Стефанова Шаренкова

Теодора Руменова Овчарова

Филип Стефанов Попов

 

СЪВЕТ ПО ЕНЕРГЕТИКА

Председател: Таско Михайлов Ерменков

Членове:

Атанас Петров Костадинов

Генади Събков Събков

Драгомир Велков Стойнев

Емануил Атанасов Аргилашки

Красимир Николаев Карамфилов

Марио Ташков Ташев

Никола Ангелов Георгиев

Румен Стоянов Овчаров

Цветелина Маринова Пенкова

Юлиян Асенов Генов

 

СЪВЕТ  ПО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ

Председател: Георги Йорданов Йорданов

Членове:

Анна Николаева Славова

Емил Минков Хумчев

Ивайло Цветанов Лилов

Иван Тодоров Ибришимов

Надежда Христова Мидюрова

Невена Костова Цачева

Радослав Ненков Гайдарски

 

СЪВЕТ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ, ХРАНИ И ГОРИ

Председател: Свилен Маринов Атанасов

Членове:

Даниел Димитров Йорданов

Добрин Ненов Данев

Марио Ташков Ташев

Михаил Христов Лисков

Момчил Стефанов Неков

Радослав Георгиев Илиевски

Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

Свилен Маринов Атанасов

Стефан Иванов Бурджев

Трифон Руенов  Панчев

Явор Илиев Гечев

 

СЪВЕТ ПО ИКОНОМИКА

Председател: Димитър Иванов Данчев

Членове:

Анна Георгиева Янева

Борислав Гуцанов Гуцанов

Боян Валериев Балев

Васил Стоянов Стоянов

Георги Георгиев Ангелов

Георги Стефанов Димов

Георги Тодоров Гергов

Десислава Евгениева Петрова

Драгомир Велков Стойнев

Емануил Атанасов Аргилашки

Ивайло Цветанов Лилов

Катя Атанасова Георгиева

Камен Георгиев Тодоров

Крум Георгиев Дончев

Манол Василев Манолов

Минчо Стойков Казанджиев

Николай Боянов Маринов

Огнян Иванов Стоянов

Орлин Георгиев Ваташки

Пенчо Тодоров Шапков

Стефан Иванов Бурджев

Стоян Михайлов Мирчев

Таня Найденова Митова

Теодора Руменова Овчарова

Филип Стефанов Попов

Цветелина Маринова Пенкова

 

СЪВЕТ ПО КУЛТУРА И МЕДИИ

Председател: Светлана Стефанова Шаренкова

Членове:

Александра Константинова Берданкова

Александър Горчев Александров

Александър Тихомиров Симов

Боян Ангелов Иванов

Боян Валериев Балев

Васил Миланов Антонов

Веска Маринова Ненчева

Вяра Емилова Йорданова

Десислава Иванова Маркова

Евгений Николаевич Белий

Иван Богомилов Петков

Иван Ивайлов Ченчев

Катя Атанасова Георгиева

Камен Георгиев Тодоров

Мариана Радева Бояджиева

 

СЪВЕТ ПО МЛАДЕЖТА И СПОРТА

Председател: Иван Ивайлов Ченчев

Членове:

Валери Христофоров Митов

Васил Миланов Антонов

Весела Николаева Лечева

Деян Цанков Дечев

Йордан Георгиев Георгиев

Катя Атанасова Георгиева

Камен Георгиев Тодоров

Костадин Красимиров Харисков

Костантина Илиева Карабоюкова

Лили Василева Петрова

Милко Петров Багдасаров

Огнян Иванов Стоянов

Теодора Атанасова Халачева

 

СЪВЕТ ПО ОБРАЗОВАНИЕ И НАУКА

Председател: Милко Петров Багдасаров

Членове:

Александър Горчев Александров

Анна Николаева Славова

Борис Цветков Цветков

Веска Маринова Ненчева

Виолета Стефанова Христодулова

Евдокия Славчова Асенова

Иван Митьов Виделов

Ирена Тодорова Анастасова

Мариана Радева Бояджиева

Невена Костова Цачева

Петя Николаева Цанкова

Радка Цветанова Тошева

Станислав Иванов Владимиров

Юлиян Асенов Генов

Георги Стефанов Димов

 

СЪВЕТ ПО ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ

Председател: Атанас Петров Костадинов

Членове:

Виктор Георгиев Годжов

Иван Митьов Виделов

Ленко Николов Петканин

Момчил Стефанов Неков

Петър Бойков Витанов

Радослав Георгиев Илиевски

Свилен Маринов Атанасов

Стойко Илиев Танков

Стоянка Иванова Балова

Явор Илиев Гечев

 

СЪВЕТ ПО ОТБРАНА

Председател: Атанас Зафиров Зафиров

Членове:

Борислав Гуцанов Гуцанов

Динко Вълчев Желев

Илия Енчев Христов

Кольо Йорданов Милев

Таско Михайлов Ерменков

 

СЪВЕТ ПО ПРАВОСЪДИЕ

Председател: Крум Костадинов Зарков

Членове: 

Богдан Мирославов Кирилов

Венета Симеонова Петрова

Веселин Владимиров Пенчев

Владимир Владимиров Георгиев

Иван Валентинов Иванов

Еньо Енев Савов

Красимир Николаев Карамфилов

Петко Михайлов Тюфекчиев

Смиляна Николова Нитова -Кръстева

Таня Найденова Митова

Трифон Руенов  Панчев

Филип Стефанов Попов

 

СЪВЕТ ПО РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО 

Председател: Владимир Владимиров Георгиев

Членове: 

Асен Димитров Гагаузов

Атанас Петров Костадинов

Борислав Гуцанов Гуцанов

Веселин Владимиров Пенчев

Виолета Стефанова Христодулова

Владимир Владимиров Георгиев

Владимир Кръстев Москов

Генади Събков Събков

Димитър Иванов Чутурков

Донка Иванова Михайлова

Дора Илиева Янкова

Евгений Николаевич Белий

Емилия Атанасова Жилиева

Иван Петров Мандински

Кольо Йорданов Милев

Костадин Стоянов Паскалев

Людмил Димитров Любенов

Манол Василев Манолов

Николай Светлозаров Гочев

Петко Михайлов Тюфекчиев

Пламен Димитров Чернев

Теодора Атанасова Халачева

Филип Стефанов Попов

Цветан Сашков Лацов

Цветелина Маринова Пенкова

 

СЪВЕТ ПО ТРАНСПОРТА, ИНФОРМАЦИОННИТЕ ТЕХНОЛОГИИ И СЪОБЩЕНИЯТА

Председател: Георги Страхилов Свиленски

Членове: 

Борис Цветков Цветков

Валери Христофоров Митов

Виктор Георгиев Годжов

Димитър Иванов Данчев

Дора Илиева Янкова

Иван Димов Иванов

Иван Петров Мандински

Йордан Георгиев Георгиев

Крум Георгиев Дончев

Михаил Иванов Ставрев

Петър Бойков Витанов

Петър Василев Мутафчиев

 

СЪВЕТ ПО ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА

Председатели: Георги Янчев Гьоков и Емилия Радкова Масларова

Членове:

Александра Константинова Берданкова

Васил Стоянов Стоянов

Венелин Емилов Башев

Вяра Емилова Йорданова

Георги Георгиев Ангелов

Десислава Георгиева Йорданова

Десислава Евгениева Петрова

Десислава Иванова Маркова

Драгомир Велков Стойнев

Емилия Атанасова Жилиева

Зорница Валентинова Василева

Лили Василева Петрова

Марияна Кръстева Маринова

Милко Недялков Недялков

Надежда Христова Мидюрова

Николай Светлозаров Гочев

Радка Цветанова Тошева

Стефан Венев Василев

Цветан Сашков Лацов

 

 

СЪВЕТ ПО ТУРИЗЪМ

Председател: Емил Минков Хумчев

Членове: 

Атанас Георгиев Маджарски

Весела Николаева Лечева

Зорница Валентинова Василева

Лили Василева Петрова

Пантелей Стоянов Мемцов

Петко Михайлов Тюфекчиев

Петя Николаева Цанкова

Христо Танчев Проданов

 

СЪВЕТ ПО ФИНАНСИ

Председател: Орлин Георгиев Ваташки

Членове: 

Атанас Владимиров Атанасов

Бойко Любомиров Клечков

Боян Валериев Балев

Георги Ченков Търновалийски

Иван Богомилов Петков

Иван Янчов Таков

Минчо Стойков Казанджиев

Мирослава Красимирова Гатева

Михаил Иванов Ставрев

Огнян Иванов Стоянов

Румен Василев Гечев

Румен Стоянов Овчаров

Филип Стефанов Попов

Цветелина Маринова Пенкова

 

Виж още

Видео

БСП в социалната мрежа

СъбитияВиж всички събития

Документи