Регистрирани кандидати за народни представители от Коалиция за България за Парламентарни избори - 2009

Юни 15, 2009 Новини Избори 0 3814

      Кандидати за народни представители от Коалиция за България  за Парламентарни избори - 2009   Благоевград   Мажоритарен кандидат:Асен Атанасов Златев Пропорционална листа: Корнелия Петрова Нинова Владимир Цветанов Димитров Тодор Стефанов Иванов Георги Владимиров Юруков Мария Маринова Чинкова Михаил Стефанов Балабанов Костадин Михайлов Юнчов Димитър Бориславов Капитанов Красимира Димитрова Манова Георги Борисов Георгиев Вихрен Иванов Дебренлиев Магдалена Георгиева Пиринска Веселин Ракипов Камбуров Емилия Атанасова Безева Бойко Младенов Доленски Явор Бориславов Куюмджиев Георги Методиев Докузов Нели Йорданова Бурова     Бургас Мажоритарен кандидат:Любомир Пенчев Панталеев Пропорционална листа: Пламен Василев Орешарски Пенко Атанасов Атанасов Любомир Пенчев Пантелеев Добромир Мартинов Задгорски Атанас Зафиров Зафиров Красимира Стоянова Каракашева Стойко Илиев Танков Георги Петков Базотев Георги Кънчев Михов Маргарита Тодорова Терзиева Чанко Миндов Мирчев Георги Пидов Яръмов Николай Асенов Тишев Евгения Петрова Митева Росен Георгиев Деспов Христо Пламенов Панайотов Андрей Иванов Андреев Яни Костадинов Янев Тодор Ангелов Ненов Магдалена Илчева Андонова-Тодорова Кирил Христов Жеглев Варна    Мажоритарен кандидат:Анелия Димитрова Клисарова Пропорционална листа: Сергей Дмитриевич Станишев Андрей Лазаров Пантев Борислав Гуцанов Гуцанов Боян Симеонов Димитров Лидия Дунова Петкова Иво Петров Сеферов Петър Панчев Петров Станка Панайотова Маринчева Стефан Кирилов Цонев Валерия Александрова Ангелова Красимир Христов Янков Румен Василев Йорданов Атанас Димитров Кузев Борислав Николаев Натов Мая Иванова Раданова-Кръстева Иван Петков Христов Йордан Ангелов Вълков Николай Филев Джагаров Тодорка Павлава Коларова Огнян Огнянов Кондов Мария Тодорова Тодорова Валентина Стоянова Велчева-Данева     Велико Търново    Мажоритарен кандидат:Андрей Лазаров Пантев Пропорционална листа: Бойко Стефанов Великов Александър Димитров Паунов Мариана Радева Бояджиева Георги Рачев Рачев Виолета Русинова Русева Тошо Христов Кръстев Георги Дамянов Серафимов Николай Недялков Гармидолов Георги Ангелов Стамболиев Илиян Иванов Маринов Стоян Витанов Витанов     Видин    Мажоритарен кандидат:Радослав Ненков Гайдарски Пропорционална листа: Михаил Райков Миков Кръсто Петров Спасов Нина Иванова Нинова Пламен Цветанов Георгиев Светослав Евгениев Георгиев Марияна Александрова Петрова     Враца    Мажоритарен кандидат:Димитър Николов Гъндев Пропорционална листа: Георги Тодоров Божинов Тома Янков Томов Венцислав Велков Василев Илияна Йорданова Михайлова-Тихолова Иван Николов Гризанов Милко Костадинов Торбов Иван Дочев Иванов Цветелина Върбанова Дамяновска Силвия Данчева Чорбаджийска-Първановска Марио Томов Трайков Георги Христов Раловски Таня Найденова Митова     Габрово    Мажоритарен кандидат:ген

 

 

 

Кандидати за народни представители от Коалиция за България  за Парламентарни избори - 2009

 

Благоевград  

Мажоритарен кандидат:
Асен Атанасов Златев

Пропорционална листа:

  1. Корнелия Петрова Нинова
  2. Владимир Цветанов Димитров
  3. Тодор Стефанов Иванов
  4. Георги Владимиров Юруков
  5. Мария Маринова Чинкова
  6. Михаил Стефанов Балабанов
  7. Костадин Михайлов Юнчов
  8. Димитър Бориславов Капитанов
  9. Красимира Димитрова Манова
  10. Георги Борисов Георгиев
  11. Вихрен Иванов Дебренлиев
  12. Магдалена Георгиева Пиринска
  13. Веселин Ракипов Камбуров
  14. Емилия Атанасова Безева
  15. Бойко Младенов Доленски
  16. Явор Бориславов Куюмджиев
  17. Георги Методиев Докузов
  18. Нели Йорданова Бурова

    

Бургас

Мажоритарен кандидат:
Любомир Пенчев Панталеев

Пропорционална листа:

  1. Пламен Василев Орешарски
  2. Пенко Атанасов Атанасов
  3. Любомир Пенчев Пантелеев
  4. Добромир Мартинов Задгорски
  5. Атанас Зафиров Зафиров
  6. Красимира Стоянова Каракашева
  7. Стойко Илиев Танков
  8. Георги Петков Базотев
  9. Георги Кънчев Михов
  10. Маргарита Тодорова Терзиева
  11. Чанко Миндов Мирчев
  12. Георги Пидов Яръмов
  13. Николай Асенов Тишев
  14. Евгения Петрова Митева
  15. Росен Георгиев Деспов
  16. Христо Пламенов Панайотов
  17. Андрей Иванов Андреев
  18. Яни Костадинов Янев
  19. Тодор Ангелов Ненов
  20. Магдалена Илчева Андонова-Тодорова
  21. Кирил Христов Жеглев


Варна   

Мажоритарен кандидат:
Анелия Димитрова Клисарова

Пропорционална листа:

  1. Сергей Дмитриевич Станишев
  2. Андрей Лазаров Пантев
  3. Борислав Гуцанов Гуцанов
  4. Боян Симеонов Димитров
  5. Лидия Дунова Петкова
  6. Иво Петров Сеферов
  7. Петър Панчев Петров
  8. Станка Панайотова Маринчева
  9. Стефан Кирилов Цонев
  10. Валерия Александрова Ангелова
  11. Красимир Христов Янков
  12. Румен Василев Йорданов
  13. Атанас Димитров Кузев
  14. Борислав Николаев Натов
  15. Мая Иванова Раданова-Кръстева
  16. Иван Петков Христов
  17. Йордан Ангелов Вълков
  18. Николай Филев Джагаров
  19. Тодорка Павлава Коларова
  20. Огнян Огнянов Кондов
  21. Мария Тодорова Тодорова
  22. Валентина Стоянова Велчева-Данева

   
Велико Търново   

Мажоритарен кандидат:
Андрей Лазаров Пантев

Пропорционална листа:

  1. Бойко Стефанов Великов
  2. Александър Димитров Паунов
  3. Мариана Радева Бояджиева
  4. Георги Рачев Рачев
  5. Виолета Русинова Русева
  6. Тошо Христов Кръстев
  7. Георги Дамянов Серафимов
  8. Николай Недялков Гармидолов
  9. Георги Ангелов Стамболиев
  10. Илиян Иванов Маринов
  11. Стоян Витанов Витанов

   
Видин   

Мажоритарен кандидат:
Радослав Ненков Гайдарски

Пропорционална листа:

  1. Михаил Райков Миков
  2. Кръсто Петров Спасов
  3. Нина Иванова Нинова
  4. Пламен Цветанов Георгиев
  5. Светослав Евгениев Георгиев
  6. Марияна Александрова Петрова

   
Враца   

Мажоритарен кандидат:
Димитър Николов Гъндев

Пропорционална листа:

  1. Георги Тодоров Божинов
  2. Тома Янков Томов
  3. Венцислав Велков Василев
  4. Илияна Йорданова Михайлова-Тихолова
  5. Иван Николов Гризанов
  6. Милко Костадинов Торбов
  7. Иван Дочев Иванов
  8. Цветелина Върбанова Дамяновска
  9. Силвия Данчева Чорбаджийска-Първановска
  10. Марио Томов Трайков
  11. Георги Христов Раловски
  12. Таня Найденова Митова

   
Габрово   

Мажоритарен кандидат:
ген. Михо Димитров Михов

Пропорционална листа:

  1. Ивелин Николов Николов
  2. Михо Димитров Михов
  3. Николай Георгиев Григоров
  4. Дария Димитрова Съчкова
  5. Огнян Петков Пешков
  6. Теодора Николаева Начева
  7. Ирена  Светозарова Дикова
  8. Васко Христов Василев

   
Добрич   

Мажоритарен кандидат:
Росен Андреев Карадимов

Пропорционална листа:

  1. Петър Владимиров Димитров
  2. Росен Андреев Карадимов
  3. Радослав Тодоров Иванов
  4. Сияна Атанасова Фудулова
  5. Иван Константинов Милев
  6. Божидар Димитров Димитров
  7. Никола Гочев Проданов
  8. Недко Кирчев Марчев
  9. Живко Славов Данев
  10. Лали Муса Сали
  11. Нина Георгиева Ставрева
  12. Стелиян Георгиев Маринов

   
Кърджали   

Мажоритарен кандидат:
Милко Петров Багдасаров

Пропорционална листа:

  1. Стефан Ламбов Данаилов
  2. Димчо Димитров Михалевски
  3. Дафин Бойчев Каменов
  4. Ангел Делчев Коджаманов
  5. Назми Садула  Мюмюн
  6. Георги Тончев Кючуков
  7. Маргит Михайлова Василева
  8. Жени Стайкова Николова



   
Кюстендил   

Мажоритарен кандидат:
Георги Николов Ников

Пропорционална листа:

  1. Мая Божидарова Манолова
  2. Иван Тодоров Ибришимов
  3. Георги Николов Ников
  4. Кирил Асенов Ангелов
  5. Албена Димитрова Евтимова
  6. Иво Георгиев Дамянов
  7. Лилия Георгиева Чингарска
  8. Георги Коцев Стоянов

   
Ловеч   

Мажоритарен кандидат:
Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

Пропорционална листа:

  1. Евгени Василев Узунов
  2. Димитър Ангелов Горов
  3. Иван Василев Канелов
  4. Донка Михайлова
  5. Николай Иванов Николов
  6. Иван Генов Иванов
  7. Красимир Василев Джонев
  8. Галина Димитрова Велева

   
Монтана   

Мажоритарен кандидат:
Младен Петров Червеняков

Пропорционална листа:

  1. Янаки Боянов Стоилов
  2. Емил Константинов Георгиев
  3. Минчо Мънчев Минчев
  4. Жори Йорданов Алексиев
  5. Илиян Ангелов Тимчев
  6. Цеца Тодорова Иванова
  7. Евгени Антонов Антонов
  8. Камелия Цветанова Трифонова
  9. Огняна Серьожева Найденова
  10. Асен Боянов Качамачков

   
Пазарджик   

Мажоритарен кандидат:
Иво Първанов Атанасов

Пропорционална листа:

  1. Георги Георгиев Пирински
  2. Георги Данаилов Петърнейчев
  3. Георги Николов Мърков
  4. Надя Спасова Клисурска-Жекова
  5. Веладин Георгиев  Битолски
  6. Стоян Георгиев Парпулов
  7. Марко Николов Мечев
  8. Костадин Александров Кобаков
  9. Стефан Илиев Юруков
  10. Иван Геров Иванов
  11. Лазар Огнянов Попов
  12. Димитър Спасов Димитров
  13. Илко Савов Савов
  14. Красимира Василева Радева-Делева
  15. Антон Спасов Николов
  16. Петър Ганчев Горчев


   
Перник   

Мажоритарен кандидат:
Весела Николаева Лечева

Пропорционална листа:

  1. Ангел Петров Найденов
  2. Иван Райчев Димитров
  3. Евдокия Славчова Асенова
  4. Симеон Василев Симеонов
  5. Даниела Генадиева Янкова
  6. Александър Стефанов Алексиев
  7. Кирчо Борисов Маринковски
  8. Галина Рангелова Асенова

   
Плевен   

Мажоритарен кандидат:
Румен Йорданов Петков

Пропорционална листа:

  1. Румен Йорданов Петков
  2. Георги Чавдаров Анастасов
  3. Васил Миланов Антонов
  4. Любомир Ангелов Петков
  5. Любка Веселинова Александрова Мирослав
  6. Николов Михайлов
  7. Пепа Василева Герашка
  8. Йордан Атанасов Йорданов
  9. Венелина Андреева Гетова
  10. Ваня Недкова Недкова
  11. Мария Людмилова Георгиева
  12. Иван Иванов Петров
  13. Димитър Георгиев Кочков
  14. Калин Димитров Великов
  15. Свилен Маринов Атанасов
  16. Емил Христов Илиев
  17. Цветомира Филадинова Добрева Никодим
  18. Тотев Нинов

   
Пловдив-град   

Мажоритарен кандидат:
Илия Атанасов Баташки

Пропорционална листа:

  1. Стефан Ламбов Данаилов
  2. Захари Димитров Георгиев
  3. Атанас Атанасов Папаризов
  4. Атанаска Михайлова Тенева
  5. Явор Илиев Гечев
  6. Кирчо Георгиев Атанасов
  7. Ангел Николов Батаклиев
  8. Георги Паскалев Сафев
  9. Георги Йорданов Йорданов
  10. Георги Любенов Зънгаров
  11. Радост Марчева Марчева
  12. Георги Атанасов Атанасов
  13. Петя Николова Щерева
  14. Атанас Петков Петков
  15. Стефчо Неделчев Таушанов
  16. Христо Вълчев Иванов
  17. Тодор Георгиев Биков
  18. Емилия Руменова Мишева

   
Пловдив-област   

Мажоритарен кандидат:
Тодор Динчов Петков

Пропорционална листа:

  1. Петър Василев Мутафчиев
  2. Милена Иванова Христова
  3. Пламен Василев Славов
  4. Марин Иванов Маринов
  5. Светла Димитрова Янчева
  6. Петър Милков Антонов
  7. Манол Трифонов Генов
  8. Павел Михайлов Михайлов
  9. Запрян Трифонов Христев
  10. Николай Тодоров Иванов
  11. Тонка Димитрова Мирчева
  12. Иван Димитров Лютов
  13. Иван Йосифов Яков
  14. Димитър Бориславов Здравков
  15. Констадин Вихъров Витанов
  16. Николай Георгиев Митков
  17. Матей Ненов Жутев
  18. Делян Иванов Караславов

   
Разград   

Мажоритарен кандидат:
Наско Борисов Атанасов

Пропорционална листа:

  1. Венелин Димитров Узунов
  2. Наско Борисов Анастасов
  3. Ана Валентинова Михайлова-Иванова
  4. Весела Славчева Сярова
  5. Димитър Стефанов Ковачев
  6. Илиян Дочков Дочков
  7. Красимир Иванов Крумов
  8. Росица Бончева Георгиева

   
Русе   

Мажоритарен кандидат:
Руденко Радев Йорданов

Пропорционална листа:

  1. Меглена Иванова Плугчиева-Александрова
  2. Добрин Ненов Данев
  3. Иван Костадинов Иванов
  4. Деница Николаева Тихолова
  5. Силвия Николаева Алексиева
  6. Анелия Цветанова Александрова-Тюркеджиева
  7. Венцислав Илиев Калчев
  8. Георги Любенов Георгиев
  9. Михаил Билев Петков
  10. Любомира Любомирова Неделчева
  11. Светла Йорданова Грозева


Силистра

Мажоритарен кандидат:
Светлана Вескова Великова

Пропорционална листа:

  1. Антон Константинов Кутев
  2. Светлана Вескова Великова
  3. Нели Стоянова Стоилова
  4. Георги Василев Кардашев
  5. Иван Недев Чукоев
  6. Радка Иванова Добрева
  7. Надежда Друмева Бобчева
  8. Мирослав Борисов Михайлов

   
Сливен  

Мажоритарен кандидат:
Асен Димитров Гагаузов

Пропорционална листа:

  1. Асен Димитров Гагаузов
  2. Мартин Симеонов Славов
  3. Пламен Георгиев Ранчев
  4. Иван Славов Иванов
  5. Соня Тенева Келеведжиева
  6. Деян Цанков Дечев
  7. Сиво Петров Сивов
  8. Мария Радославова Стоянова
  9. Иван Николов Иванов

   
Смолян   

Мажоритарен кандидат:
Д-р Петър Христов Беров

Пропорционална листа:

  1. Димчо Димитров Михалевски
  2. Атанас Андреев Устабашиев
  3. Катя Колева Келевска
  4. Николай Юриев Мартинов
  5. Боян Петров Бенов
  6. Емил Андреев Менов
  7. Радост Колева Петрова
  8. Здравко Александров Огнянов

   
София-град-23 МИР   

Мажоритарен кандидат:
Георги Стоянов Кадиев

Пропорционална листа:

  1. Румен Стоянов Овчаров
  2. Анна Георгиева Янева
  3. Ваня Чавдарова Добрева
  4. Альоша Маков Даков
  5. Марин Василев Пенков
  6. Милка Христова Христова
  7. Румен Николов Георгиев
  8. Минчо Боев Коралски
  9. Орлин Георгиев Ваташки
  10. Динко Вълчев Желев
  11. Петър Христов Апостолов
  12. Ирена Тодорова Анастасова
  13. Данаил Валериев Георгиев
  14. Биляна Иванова Гецова-Димитрова
  15. Благовест Кирилов Кирилов
  16. Венцислав Андреев Мирчев
  17. Христо Танчев Проданов
  18. Ана Димитрова Ананиева
  19. Виктор Христов Анчев
  20. Надя Граменова Младенова
  21. Невена Костова Цачева-Христова
  22. Васил Стоянов Стоянов



   
София-град-24 МИР

Мажоритарен кандидат:
Таско Михайлов Ерменков

Пропорционална листа:

  1. Любен Андонов Корнезов
  2. Петър Атанасов Корумбашев
  3. Тодор Иванов Модев
  4. Георги Страхилов Свиленски
  5. Гергана Рашева Благиева
  6. Николай Василев Петев
  7. Евгени Георгиев Гиндев
  8. Юлия Живкова Спасова
  9. Явор Бориславов Куюмджиев
  10. Цецка Димитрова Кочкова
  11. Николай Боянов Маринов
  12. Юлия Руменова Рашева
  13. Иван Янчов Таков
  14. Емил Емилов Димитров
  15. Миглена Китанова Иванова
  16. Красимир Димитров Димитров
  17. Борис Цветков Цветков
  18. Чавдар Николаев Минчев
  19. Иван Ганчев Ганчев
  20. Александър Бойчев Анчев

   
София-град-25 МИР   

Мажоритарен кандидат:
Петър Атанасов Корумбашев

Пропорционална листа:

  1. Сергей Дмитриевич Станишев
  2. Валентина Василева Богданова
  3. Александър Владимиров Радославов
  4. Николай Симеонов Малинов
  5. Анна Николаева Байчева
  6. Деница Златкова Златева
  7. Борислав Янков Борисов
  8. Тома Костов Иванов
  9. Стефан Венев Василев
  10. Живко Георгиев Желев
  11. Стефан Димитров Александров
  12. Ива Петрова Станкова
  13. Поля Тодорова Христова
  14. Юри Ангелов Карагьозов
  15. Виолина Николаева Стефанова
  16. Надя Димитрова Димитрова
  17. Емил Стефанов Дриндолов
  18. Станислав Чавдаров Младенов
  19. Любослав Красимиров Иванов

   
София-област   

Мажоритарен кандидат:
Маргарита Иванова Петкова

Пропорционална листа:

  1. Кирил Николаев Добрев
  2. Драгомир Велков Стойнев
  3. Цанко Василев Маринов
  4. Александър Христов Методиев
  5. Маргарита Иванова Петкова
  6. Георги Михайлов Бояджиев
  7. Васил Кръстев Сайменов
  8. Веселка Иванова Георгиева-Златева
  9. Снежинка Атанасова Стойкова
  10. Александър Венциславов Манолов
  11. Весела Владимирова Иванова
  12. Радостин Любенов Радев
  13. Слави Орлинов Аспарухов
  14. Владимира Николаева Костадинова

   
Стара Загора

Мажоритарен кандидат:
Иван Вълчанов Марков

Пропорционална листа:

  1. Евгений Желев Желев
  2. Спас Янев Панчев
  3. Николай Стефанов Терзиев
  4. Иван Вълчанов Марков
  5. Трифон Димитров Митев
  6. Румяна Стоянова Друмева
  7. Мариана Господинова Тотева
  8. Генчо Тенев Гочев
  9. Димо Гиргинов Гиргинов
  10. Петър Георгиев Мръцков
  11. Станимир Господинов Генов
  12. Ганчо Димитров Кацаров
  13. Стайко Иванов Генов
  14. Камен Иванов Маринов
  15. Юрий Митков Борисов

   
Търговище   

Мажоритарен кандидат:
ген. Гецо Стойчев Гецов

Пропорционална листа:

  1. Румен Стоянов Овчаров
  2. Румен Иванов Такоров
  3. Гецо Стойчев Гецов
  4. Светослав Иванов Стефанов
  5. Нели Иванова Николова
  6. Светлана Маринова Янкова-Грозданова
  7. Николай Цонев Черкезов
  8. Десислава Радославова Станкова

   
Хасково

Мажоритарен кандидат:
Райна Господинова Йовчева

Пропорционална листа:

  1. Емилия Радкова Масларова
  2. Минка Стоянова Стоянова
  3. Еленко Любомиров Божков
  4. Димитър Стоянов Петров
  5. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
  6. Чавдар Георгиев Георгиев
  7. Иво Христов Щерев
  8. Владимир Николов Бамбалов
  9. Христо Цветков Христов
  10. Мирослав Георгиев Райдовски
  11. Вълчан Николов Тодоров


   
Шумен   

Мажоритарен кандидат:
Венцислав Дянков Венков

Пропорционална листа:

  1. Димитър Стоянов Дъбов
  2. Баки Хасанов Хюсеинов
  3. Парашкева Райкова Вичева
  4. Ивалина Кирчева Димитрова
  5. Иван Валентинов Иванов
  6. Сали Мюмюн Карамахмуд
  7. Таня Миткова Иванова
  8. Стоян Колев Колев
  9. Симона Христова Паносиян
  10. Михал Жечков Жечев

   
Ямбол   

Мажоритарен кандидат:
Петър Георгиев Кънев

Пропорционална листа:

  1. Атанас Тодоров Мерджанов
  2. Петър Георгиев Кънев
  3. Иван Георгиев Иванов
  4. Божидара Константинова Божилова
  5. Красимир Димитров Дюлгеров
  6. Руси Петков Енев
  7. Александър Костов Братанов
  8. Ина Георгиева Стефанова