Атанас Зафиров награди победители от Третия международния турнир по борба в село Твърдица

Сеп 13, 2014 Новини БСП 0 1090

Кандидатът за депутат от листата на БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ за 2- ри МИР - Бургас Атанас Зафиров почете паметта на първия златен олимписйки медалист на Бълария Никола Станчев в село Твърдица. Той положи цветя пред паметника на великия роден спортист.

По - късно вторият в листата на социалистите за област Бургас остана да види120 - те участници в  международния турнир по борба, който се провежда за трети път и е част от празниците на село Твърдица. Атанас Зафиров изгледа всички срещи на тепиха.  Остана очарован от силния  дух и борбеност на младите  спортисти. В турнира един срещу друг заставаха състезатели от Турция, Бургас, Сливен, Стара Загора, Средец, Созопол.

Атанас Зафиров награди призьорите от категория 42 килограма и връчи медалите и купата на победителя.