Съвети на НС на БСП

Съвет по здравеопазване

  1. Асен Атанасов Златев - председател
  2. Емил Викторов Караиванов
  3. Емил Димитров Райнов
  4. Емил Минков Хумчев
  5. Иван Тодоров Ибришимов
  6. Красимир Атанасов Мурджев
  7. Марин Василев Пенков
  8. Милка Христова Христова
  9. Радослав Ненков Гайдарски
  10. Спас Димитров Керимов

 

Съвет по образование и наука

  1. Анелия Димитрова Клисарова - председател
  2. Атанаска Михайлова Тенева
  3. Борис Цветков Цветков
  4. Валери Мирчев Жаблянов
  5. Ганка Нинова Василева
  6. Георги Василев Георгиев
  7. Георги Тончев Кючуков
  8. Димитър Трифонов Здравков
  9. Евдокия Славчова Асенова
  10. Костадин Стоянов Паскалев
  11. Лъчезар Крумов Костов
  12. Маргарита Иванова Петкова
  13. Мариана Радева Бояджиева
  14. Милко Петров Багдасаров
  15. Мирослав Николов Михайлов
  16. Момчил Стефанов Неков
  17. Нели Иванова Николова
  18. Петър Колев Колев
  19. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
  20. Стоян Михайлов Мирчев
  21. Христо Иванов Белоев

 

Съвет по духовна сфера, култура и медии

  1. Иван Данев Токаджиев - председател
  2. Александър Горчев Александров
  3. Ана Георгиева Пиринска
  4. Антон Константинов Кутев
  5. Боян Ангелов Иванов
  6. Ваня Чавдарова Добрева
  7. Велислава Иванова Дърева
  8. Вера Антонова Аврионова
  9. Георги Вангелов Илиев
  10. Димитър Тодоров Генчев
  11. Ивелина Стилиянова Арсова
  12. Ия Тодорова Петкова-Гурбалова
  13. Мариана Радева Бояджиева
  14. Милко Недялков Недялков
  15. Николинка Иванова Цолова
  16. Светлана Стефанова Шаренкова
  17. Стефан Иванов Бурджев
  18. Стефан Ламбов Данаилов
  19. Таня Петрова Тодорова

 

Съвет по социална политика

  1. Емилия Радкова Масларова - председател
  2. Ана Димитрова Ананиева
  3. Георги Янчев Гьоков
  4. Десислава Георгиева Йорданова
  5. Маргарита Иванова Петкова
  6. Марияна Александрова Петрова
  7. Светлана Иванова Такева
  8. Силвия Данчева Чорбаджийска-Първановска
  9. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
  10. Цветелина Върбанова Дамяновска

 

Съвет по финанси, икономика и енергетика

  1. Борислав Гуцанов Гуцанов - съпредседател
  2. Явор Бориславов Куюмджиев - съпредседател
  3. Анна Георгиева Янева
  4. Анна Николаева Славова
  5. Антон Викторов Асиски
  6. Атанас Димитров Телчаров
  7. Атанас Петров Костадинов
  8. Боян Валериев Балев
  9. Валентин Георгиев Ламбев
  10. Ваня Георгиева Маникатева
  11. Венцислав Велков Василев
  12. Георги Георгиев Пирински
  13. Георги Димитров Тодоров
  14. Георги Ченков Търновалийски
  15. Десислава Здравкова Таранова-Андонова
  16. Деспа Маринова Точева
  17. Драгомир Велков Стойнев
  18. Жельо Иванов Бойчев
  19. Ивайло Цветанов Лилов
  20. Калоян Драгомиров Паргов
  21. Лало Георгиев Кирилов
  22. Любомир Чавдаров Любенов
  23. Минчо Стойков Казанджиев
  24. Ненко Викторов Темелков
  25. Николай Асенов Тишев
  26. Орлин Георгиев Ваташки
  27. Петя Димчева Михалевска
  28. Румен Василев Гечев
  29. Румен Стоянов Овчаров
  30. Таско Михайлов Ерменков
  31. Юлиян Методиев Гошев

 

Съвет по местната власт

  1. Владимир Кръстев Москов - председател
  2. Александър Горчев Александров
  3. Асен Димитров Гагаузов
  4. Атанас Петров Костадинов
  5. Божидар Иванов Йотов
  6. Валери Александров Сарандев
  7. Веселин Владимиров Пенчев
  8. Ганка Нинова Василева
  9. Георги Вангелов Илиев
  10. Денчо Стоянов Бояджиев
  11. Димитър Бориславов Здравков
  12. Димитър Чавдаров Велков
  13. Донка Иванова Михайлова
  14. Дора Илиева Янкова
  15. Елеонора Георгиева Петрова
  16. Емануил Александров Манолов
  17. Емил Викторов Караиванов
  18. Ивайло Валериев Петров
  19. Йордан Стоянов Младенов
  20. Калинка Иванова Николова
  21. Кирил Леонов Кирилов
  22. Кольо Йорданов Милев
  23. Красимир Митев Мирев
  24. Маргарита Иванова Петкова
  25. Милка Христова Христова
  26. Минчо Стойков Казанджиев
  27. Мирослав Николов Михайлов
  28. Нели Иванова Николова
  29. Николай Георгиев Иванов
  30. Николай Стефанов Терзиев
  31. Орлин Георгиев Ваташки
  32. Петя Димчева Михалевска
  33. Пламен Димитров Чернев
  34. Пламен Спасов Младенов
  35. Румен Данчев Банков
  36. Румен Илиев Гунински
  37. Румяна Кирилова Стоева (Сидерова)
  38. Силвия Тодорова Стойчева
  39. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
  40. Станислав Христов Павлов
  41. Стефан Тодоров Стефанов
  42. Таня Петрова Тодорова

 

Съвет по политиката за младежта и спорта

  1. Иван Ивайлов Ченчев - председател
  2. Ана Димитрова Ананиева
  3. Анатоли Желязков Стоянов
  4. Валери Мирчев Жаблянов
  5. Весела Николаева Лечева
  6. Георги Страхилов Свиленски
  7. Деян Цанков Дечев
  8. Добрин Ненов Данев
  9. Елеонора Георгиева Петрова
  10. Иван Максимов Пешев
  11. Ивелин Николов Николов
  12. Кольо Йорданов Милев
  13. Кристина Максимова Сидорова
  14. Любомир Чавдаров Любенов
  15. Милко Петров Багдасаров
  16. Рабие Лютвиева Кьосева
  17. Станислав Иванов Владимиров
  18. Стоянка Иванова Балова

 

Съвет по земеделие

  1. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова - председател
  2. Атанас Димитров Телчаров
  3. Валентин Георгиев Ламбев
  4. Георги Владимиров Юруков
  5. Добрин Ненов Данев
  6. Йордан Стоянов Младенов
  7. Ленко Николов Петканин
  8. Любомир Пенчев Пантелеев
  9. Момчил Стефанов Неков
  10. Свилен Маринов Атанасов
  11. Стефан Иванов Бурджев
  12. Христо Иванов Белоев
  13. Цветелина Върбанова Дамяновска
  14. Явор Илиев Гечев

 

Съвет по екология

  1. Манол Трифонов Генов - председател
  2. Атанас Димитров Телчаров
  3. Вяра Емилова Йорданова
  4. Радослав Георгиев Илиевски
  5. Чавдар Георгиев Георгиев

 

Съвет по транспорт и съобщения

  1. Петър Василев Мутафчиев - председател
  2. Анатоли Желязков Стоянов
  3. Атанас Петков Петков
  4. Борис Цветков Цветков
  5. Георги Димитров Тодоров
  6. Георги Страхилов Свиленски
  7. Иван Максимов Пешев
  8. Калоян Драгомиров Паргов
  9. Красимир Христов Янков
  10. Лало Георгиев Кирилов
  11. Николай Асенов Тишев
  12. Петър Колев Колев
  13. Радослав Георгиев Илиевски

 

Съвет по политиката за българите зад граница

  1. Надя Граменова Младенова - председател
  2. Александър Тихомиров Симов
  3. Атанас Зафиров Зафиров
  4. Боян Валериев Балев
  5. Деян Цанков Дечев
  6. Димитър Трифонов Здравков
  7. Димитър Чавдаров Велков
  8. Емил Минков Хумчев
  9. Емил Страхилов Костадинов
  10. Жельо Иванов Бойчев
  11. Ивайло Цветанов Лилов
  12. Кольо Йорданов Милев
  13. Мирослава Красимирова Гатева
  14. Михаил Райков Миков
  15. Петя Димчева Михалевска
  16. Пламен Спасов Младенов

 

Съвет по външна политика и международна дейност, сигурност и отбрана

  1. Атанас Зафиров Зафиров - съпредседател
  2. Евгени Захариев Кирилов - съпредседател
  3. Александър Тихомиров Симов
  4. Ана Георгиева Пиринска
  5. Ангел Йорданов Вълков
  6. Ангел Петров Найденов
  7. Атанас Стойнов Пъдев
  8. Атанас Тодоров Мерджанов
  9. Божидар Иванов Йотов
  10. Боян Валериев Балев
  11. Бриго Христофоров Аспарухов
  12. Валери Александров Сарандев
  13. Валери Мирчев Жаблянов
  14. Ваня Чавдарова Добрева
  15. Веселин Владимиров Пенчев
  16. Галин Неделчев Дурев
  17. Десислава Здравкова Таранова-Андонова
  18. Димитър Бориславов Здравков
  19. Димитър Трифонов Здравков
  20. Евгений Василев Узунов
  21. Захари Михайлов Захариев
  22. Илияна Малинова Йотова
  23. Кирил Николаев Добрев
  24. Кольо Йорданов Милев
  25. Красимир Атанасов Мурджев
  26. Красимир Христов Янков
  27. Кристиан Иванов Вигенин
  28. Крум Костадинов Зарков
  29. Ленко Николов Петканин
  30. Мая Йорданова Шишкова
  31. Мирослава Красимирова Гатева
  32. Михаил Райков Миков
  33. Петя Димчева Михалевска
  34. Светлана Стефанова Шаренкова
  35. Спас Димитров Керимов
  36. Станислав Христов Павлов
  37. Филип Стефанов Попов
  38. Янаки Боянов Стоилов

 

Съвет по правата на човека, вероизповеданията и етническата политика

  1. Велислава Дърева - съпредседател
  2. Мирослав Попов - съпредседател
  3. Васил Миланов Антонов
  4. Мая Йорданова Шишкова
  5. Стоян Михайлов Мирчев

 

Съвет по управление

  1. Корнелия Петрова Нинова – председател
  2. Анелия Димитрова Клисарова
  3. Анна Георгиева Янева
  4. Асен Атанасов Златев
  5. Атанас Зафиров Зафиров
  6. Борислав Гуцанов Гуцанов
  7. Валери Мирчев Жаблянов
  8. Велислава Иванова Дърева
  9. Владимир Кръстев Москов
  10. Евгени Захариев Кирилов
  11. Емилия Радкова Масларова
  12. Иван Данев Токаджиев
  13. Иван Ивайлов Ченчев
  14. Ивелин Николов Николов
  15. Манол Трифонов Генов
  16. Мирослав Костадинов Попов
  17. Надя Граменова Младенова
  18. Петър Василев Мутафчиев
  19. Румен Стоянов Овчаров
  20. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
  21. Явор Бориславов Куюмджиев

Виж още

АнкетаВиж всички анкети

Видео

БСП в социалната мрежа

СъбитияВиж всички събития

Документи