Кандидати за кметове на общини, утвърдени от Националния съвет на Българската социалистическа партия

Авг 26, 2011 Новини Избори 1 2722

Община Кандидат Кмет Благоевград Емил Страхилов Костадинов -БСП Банско Костадин Михайлов Юнчов - БСП Гоце Делчев Владимир Кръстев Москов - БСП Гърмен Ахмед Ахмедов Башев - Коалиция (с ДПС) Кресна    Петър Борисов Петров - БСП Петрич Борислав Стоянов Коларов  - БСП Разлог Иван Стоянов Арнаудов - Коалиция Сандански Андон Михайлов Тотев - ИК Симитли Апостол Стефанов Апостолов - Kоалиция Струмяни Емил Илиев Димитов - Коалиция (всички с/у ГЕРБ) Хаджидимово Людмил Аспарухов Терзиев - БСП Бургас Павел Маринов Маринов - БСП Айтос Евгени Стоянов Врабчев - БСП Карнобат Георги Иванов Димитров - БСП Камено Стефан Бонев Стефанов - БСП Малко Търново Катя Евтимова Куюмджиева - Коалиция (с НДСВ и ПК Тракия)  Несебър Николай Кирилов Димитров - ИК  Поморие Петър Георгиев Златанов - ИК  Приморско Лиляна Стоянова Димова - БСП Созопол Тихомир Йорданов Янакиев - БСП  Сунгурларе Иван Андреев Георгиев - ИК Средец Тодор Пройков Станчев - БСП Царево Петко Янков Арнаудов - ИК  Варна Борислав Гуцанов Гуцанов - БСП Аврен Тодорка Павлова Коларов - БСП  Аксаково Георги Христов Борисов - БСП  Белослав Желязко Митев Петров - ИК  Бяла Христо Димов Димов - БСП  Ветрино Георги Димитров Андреев - БСП  Вълчи Дол Веселин Янчев Василев - ИК  Девня Васил Атанасов Иванов - Коалиция  Дългопол Красен Петков Железов - ИК  Долни Чифлик Борислав Николаев Натов - ИК  Провадия инж Филчо Кръстев Филев - БСП  Суворово Павлин Михайлов Параскевов - ИК  ВеликоТърново Николай Илчев Илиев - БСП  Горна Оряховица Георги Рачев Рачев - БСП  Елена Сашо Петков Топалов - БСП  Златарица Петьо Иванов Русев - БСП  Лясковец Христо Тошков Стателов - Коалиция  Павликени Емануил Александров Манолов - БСП Полски Тръмбеш Георги Александров Чакъров - ИК  Свищов Милен Асенов Манолов - БСП Стражица Илиян Иванов Маринов - БСП Сухиндол Пламен Димитров Чернев - БСП  Видин Герго Тошев Гергов - Коалиция (+ ЗС-АС) Белоградчик Людмил Любенов Антов - БСП  Бойница Анета Стойкова Генкова - НДСВ, подкрепена от БСП  Брегово Милчо Лалов Въков - БСП  Грамада Сашо Ангелов Кръстев - БСП  Димово Добромир Филипов Тодоров  - БСП  Кула Андрей Митков Андреев - БСП  Макреш Иван Каменов Вълчев - БСП  Ново село Георги Герасимов Стоенелов  - ИК  Ружинци Венцислав Томов Ванков - Коалиция (с ДПС)  Чупрене Ваньо Костадинов Костин - Коалиция (+ ЗНС)  Враца Николай Георгиев Иванов - БСП  Борован Петър Тодоров Цветковски - БСП  Бяла Слатина Венцислав Велков Василев - БСП  Козлодуй Борислав Илиев Борисов - БСП  Криводол Тодор Димитров Павлов - БСП  Мездра Иван Аспарухов Цанов - ИК  Мизия Иван Петков Даков - БСП Оряхово Николай Йорданов Петранов - БСП  Роман Красимир Петков Петков - ИК  Хайредин Радослав Тодоров Стойков - БСП  Габрово Веселин Методиев Пешев - БСП  Дряново Данаил Николов Данков - ИК  Севлиево Йордан Георгиев Стойков - Коалиция  Трявна Драгомир Иванов Николов - Коалиция, подкрепен от БСП  Добрич арх Емилия Добрева Ганева - Николова - БСП  Добричка Петко Иванов Петков - БСП  Балчик Николай Добрев Ангелов - ИК  Генерал Тошево Димитър Михайлов Петров - БСП  Каварна Иван Димитров Кьосев - БСП  Крушари Злати Стоянов Киров - БСП  Тервел Живко Жеков Георгиев - БСП  Шабла Проф Райна Димова Бърдарева - БСП  Кърджали Милко Петров Багдасаров - БСП  Ардино Димитрина Петрова Александрова - БСП  Кирково Бойка Айкова Арабаджиева - БСП  Крумовград Маргит Михайлова Василева - БСП  Момчилград Георги Димов Чакъров - БСП  Кюстендил Мая Йорданова Шишкова - Коалиция за България  Бобов дол Милети Василев Орешарски - ИК  Бобошево Крум Георгиев Маринов - БСП  Кочериново Невена Краева Манова - БСП  Дупница Станислав Христов Павлов - БСП  Невестино Димитър Иванов Стаменков - БСП  Рила Любомир Стефанов Димитров - БСП  Сапарева баня Илчо Кирилов Дамянов - БСП  Трекляно Радко Кирилов Петрунов - БСП  Ловеч Минчо Стойков Казанджиев - БСП  Априлци Цвятко Стоянов Димитров - БСП  Летница Красимир Веселинов Джонев - ИК  Луковит Атанас Георгиев Граждански - БСП  Тетевен Цецка Димитрова Петкова - БСП  Троян Донка Иванова Михайлова - БСП  Угърчин Васко Петров Гиденовски - БСП  Ябланица Иван Райков Цаков - ИК  Монтана Анатоли Кръстев Младенов - БСП  Берковица Георги Асенов Горанов  - БСП  Бойчиновци Надя Йосифова Димитрова - БСП  Брусарци Деми Борисов Димитров - БСП  Вълчедръм Иван Христов Барзин - ЗС-АС, подкрепен от БСП  Вършец Валентин Георгиев Бонов - БСП  Георги Дамяново Илич Петков Томински - БСП  Лом Пенка Неделкова Пенкова - БСП  Медковец Венцислав Евгениев Кудкудейски - БСП  Чипровци Захарин Иванов Замфиров - коалиция  Якимово Деян Боянов Георгиев - БСП    Пазарджик   Румен Цветанов Петков - БСП  Батак Петър Крумов Паунов - БСП  Белово Васка Спасова Грозданова - ПБСД, подкрепена от БСП  Брацигово Васил Михайлов Гюлеметов - ИК  Велинград Иван Георгиев Лебанов - ИК  Лесичово Райна Велкова Мантарова - БСП  Панагюрище Георги Илиев Гергинеков - БСП  Пещера Георги Иванов Козарев - БСП  Ракитово Николай Георгиев Гаралов - БСП  Септември Петър Атанасов Бошев - ИК  Стрелча Васил Савов Савов - БСП  Перник Росица Йорданова Янакиева - Коалиция  Брезник Ваньо Добринов Колев - БСП  Земен Монка Иванова Стойнева - БСП  Ковачевци Васил Кирилов Станимиров - БСП  Радомир Красимир Светозаров Борисов - БСП  Трън Бойко Асенов Иванов - БСП  Плевен Любомир Ангелов Петков - БСП  Белене Петър Илиев Дулев - БСП  Гулянци Лъчезар Петков Янков - БСП  Долна Митрополия Александър Петков Печеняков - БСП  Долни Дъбник Борислав Стоядинов Станимиров - ИК  Левски Любка Веселинова Александорва - БСП  Искър Валентин Василев Йорданов - Коалиция  Никопол Емил Илиев Бебенов - БСП  Пордим Илиян Давидов Александров - БСП  Червен бряг Мирослав Николов Михайлов - БСП  Кнежа Емил Илиев Пеновски - БСП Пловдив-град Георги Ченков Търновалийски - БСП  Родопи Йордан Георгиев Шишков - БСП  Марица Запрян Иванов Дачев - БСП  Асеновград Емил Викторов Караиванов - БСП  Брезово Радньо Нанев Манолов - БСП  Калояново Иван Крумов Иванов - Коалиция  Карлово Найден Христов Найденов - Коалиция  Лъки Красимир Славчев Манов - БСП  Първомай Светозар Колев Славчев - БСП  Раковски Петър Милков Антонов - БСП  Садово Димитър Бориславов Здравков - БСП  Стамболийски Иван Темелков Златков - БСП  Съединение Георги Любенов Руменов - БСП  Хисар Пено Стоянов Бойновски - БСП  Кричим Атанас Стефанов Калчев - ИК, подкрепен от БСП  Перущица Константин Вихаров Витанов - БСП  Куклен Димитър Сотиров - ПК Тракия, подкрепен от БСП  Сопот Деян Филчев Дойнов - БСП  Разград Денчо Стоянов Бояджиев - ИК  Завет Шабан Ариф Шабан - БСП  Исперих Даринка Петрова Романска-Вискова - БСП  Кубрат Иван Маринов Борисов - БСП  Цар Калоян Найден Хинков Късов - БСП  Лозница Ариф Алиев Атипов - БСП  Русе Орлин Христов Лазаров - ИК  Борово Георги Любенов Георгиев - БСП  Бяла Кольо Петков Келерджиев - БСП  Две могили Николай Христов Христов - БСП  Иваново Ивалинка Тодорова Цанкова - БСП  Ветово Георги Георгиев - ИК, подкрепен от БСП  Сливо поле Георги Стефанов Големански - БСП  Ценово Панайот Русев Русев - БСП  Силистра Тихомир Петров Борачев - БСП  Алфатар Нели Маринова Маринова - БСП  Главиница Данка Милчева Иванова - БСП  Дулово Маргарита Георгиева Ранчева - БСП  Ситово Николай Георгиев Неделчев - БСП  Тутракан Иван Недев Чокоев - БСП  Сливен Кольо Йорданов Милев - БСП  Котел Георги Костов Дедов - БСП  Нова Загора Жеко Гочев Желязков - ИК  Твърдица Ваня Дечкова Колева - Коалиция  Смолян Дора Илиева Янкова - БСП  Баните Райчо Стоянов Данаилов - Коалиция (с НДСВ)  Борино Мустафа Мустафа Таир - Коалиция (с ДСХ)  Девин Цветалин Василев Пенков - коалиция  Доспат Росица Росенова Бумбова - Коалиция (с ОБТ)  Златоград Младен Асенов Чаушев - ИК  Мадан Мария Николова Близнакова - БСП  Неделино Сашо Росенов Бабачев - БСП  Рудозем Стефан Тодоров Хубчев - БСП  Чепеларе Георги Иванов Попов - БСП  София  - град Георги Стоянов Кадиев - БСП София - област    Божурище Страхил Миладинов Петков - БСП  Ботевград Петя Константинова Кочкова - БСП  Годеч Андрей Неделчев Андреев - БСП  Горна малина Емил Христов Найденов - ИК  Драгоман Соня Стоянова Дончева - БСП  Долна баня Георги Тодоров Иванов - БСП  Елин Пелин Валери Николов Брънзелов - БСП  Етрополе Пламен Илиев Иванов - БСП  Ихтиман Маргарита Иванова Петкова - БСП  Костенец Радостин Любенов Радев - БСП  Костинброд Красимир Вълов Кунчев - БСП  Правец Румен Илиев Гунински - БСП  Самоков Владимир Георгиев Георгиев - БСП  Своге Емил Цветанов Атанасов - БСП  Сливница Асен Георгиев Георгиев - БСП  Златица Магдалена Величкова Иванова - БСП  Пирдоп Цанко Николов Цанов - Коалиция  Антон Цонка Стефанова Гешева - БСП  Челопеч София Стефанова Торолова - БСП  Чавдар Пенчо Стоянов Геров - БСП  Мирково Тодор Харалампиев Тотев - БСП  Стара Загора Бойчо Лазаров Биволарски - Коалиция (с ПБСД)  Братя Даскалови Ваня Тодорова Стоева - БСП  Гълъбово Николай Тонев Колев - ИК  Казанлък Васил Стефанов Самарски - БСП  Мъглиж Стойчо Иванов Цанев - БСП  Опан Минчо Динев Чавдаров - БСП  Павел баня Атанас Стойнов Пъдев - коалиция (ЗС-АС)  Раднево Иван Куртев Кънев - БСП  Чирпан Кичка Тонева Петкова - БСП  Николаево Косьо Христов Косев - БСП  Гурково Стоян Бонев Николов - БСП  Търговище Красимир Митев Мирев - БСП  Попово Людмил Димитров Веселинов - ИК  Омуртаг Владимир Георгиев Кънчев - БСП  Антоново Нели Иванова Николова - БСП  Хасково Иван Димитров Станчев - Коалиция  Димитровград Димитър Стоянов Петров - БСП  Ивайловград Стефан Иванов Танев - коалиция  Маджарово Вълчан Николов Тодоров - БСП Свиленград Георги Стоянов Манолов - ИК  Любимец Михаил Димитров Димитров - Коалиция Тополовград Кера Иванова Спирова - БСП Харманли Михаил Христов Лисков - БСП  Симеоновград Антон Желев Петров - БСП Шумен Красимир Благоев Костов - БСП  Венец Сали Мюмюн Карамахмуд - БСП  Върбица Стоян Георгиев Димитров - БСП  Хитрино Красен Василев Петров - БСП Каспичан Николай Борисов Николов - БСП Никола Козлево Живко Христов Жеков - БСП  Нови Пазар Васил Еленков Тонев - БСП  Велики Преслав Александър Горчев Александров - БСП Смядово Севи Атанасов Севев - БСП  Ямбол Мариета Стефанова Сивкова -БСП  Тунджа Георги Стоянов Георгиев - БСП  Стралджа Митко Панайотов Андонов - БСП  Елхово Татяна Петрова Дюлгерова  - БСП  Болярово Христов Димитров Христов - БСП

Община

Кандидат Кмет

Благоевград

Емил Страхилов Костадинов -БСП

Банско

Костадин Михайлов Юнчов - БСП

Гоце Делчев

Владимир Кръстев Москов - БСП

Гърмен

Ахмед Ахмедов Башев - Коалиция (с ДПС)

Кресна   

Петър Борисов Петров - БСП

Петрич

Борислав Стоянов Коларов  - БСП

Разлог

Иван Стоянов Арнаудов - Коалиция

Сандански

Андон Михайлов Тотев - ИК

Симитли

Апостол Стефанов Апостолов - Kоалиция

Струмяни

Емил Илиев Димитов - Коалиция (всички с/у ГЕРБ)

Хаджидимово

Людмил Аспарухов Терзиев - БСП

Бургас

Павел Маринов Маринов - БСП

Айтос

Евгени Стоянов Врабчев - БСП

Карнобат

Георги Иванов Димитров - БСП

Камено

Стефан Бонев Стефанов - БСП

Малко Търново

Катя Евтимова Куюмджиева - Коалиция (с НДСВ и ПК Тракия)

 Несебър

Николай Кирилов Димитров - ИК

 Поморие

Петър Георгиев Златанов - ИК

 Приморско

Лиляна Стоянова Димова - БСП

Созопол

Тихомир Йорданов Янакиев - БСП

 Сунгурларе

Иван Андреев Георгиев - ИК

Средец

Тодор Пройков Станчев - БСП

Царево

Петко Янков Арнаудов - ИК 

Варна

Борислав Гуцанов Гуцанов - БСП

Аврен

Тодорка Павлова Коларов - БСП

 Аксаково

Георги Христов Борисов - БСП

 Белослав

Желязко Митев Петров - ИК

 Бяла

Христо Димов Димов - БСП

 Ветрино

Георги Димитров Андреев - БСП

 Вълчи Дол

Веселин Янчев Василев - ИК

 Девня

Васил Атанасов Иванов - Коалиция

 Дългопол

Красен Петков Железов - ИК

 Долни Чифлик

Борислав Николаев Натов - ИК

 Провадия

инж Филчо Кръстев Филев - БСП

 Суворово

Павлин Михайлов Параскевов - ИК

 ВеликоТърново

Николай Илчев Илиев - БСП

 Горна Оряховица

Георги Рачев Рачев - БСП

 Елена

Сашо Петков Топалов - БСП

 Златарица

Петьо Иванов Русев - БСП

 Лясковец

Христо Тошков Стателов - Коалиция

 Павликени

Емануил Александров Манолов - БСП

Полски Тръмбеш

Георги Александров Чакъров - ИК

 Свищов

Милен Асенов Манолов - БСП

Стражица

Илиян Иванов Маринов - БСП

Сухиндол

Пламен Димитров Чернев - БСП

 Видин

Герго Тошев Гергов - Коалиция (+ ЗС-АС)

Белоградчик

Людмил Любенов Антов - БСП

 Бойница

Анета Стойкова Генкова - НДСВ, подкрепена от БСП

 Брегово

Милчо Лалов Въков - БСП

 Грамада

Сашо Ангелов Кръстев - БСП

 Димово

Добромир Филипов Тодоров  - БСП

 Кула

Андрей Митков Андреев - БСП

 Макреш

Иван Каменов Вълчев - БСП

 Ново село

Георги Герасимов Стоенелов  - ИК

 Ружинци

Венцислав Томов Ванков - Коалиция (с ДПС)

 Чупрене

Ваньо Костадинов Костин - Коалиция (+ ЗНС)

 Враца

Николай Георгиев Иванов - БСП

 Борован

Петър Тодоров Цветковски - БСП

 Бяла Слатина

Венцислав Велков Василев - БСП

 Козлодуй

Борислав Илиев Борисов - БСП

 Криводол

Тодор Димитров Павлов - БСП

 Мездра

Иван Аспарухов Цанов - ИК

 Мизия

Иван Петков Даков - БСП

Оряхово

Николай Йорданов Петранов - БСП

 Роман

Красимир Петков Петков - ИК

 Хайредин

Радослав Тодоров Стойков - БСП

 Габрово

Веселин Методиев Пешев - БСП

 Дряново

Данаил Николов Данков - ИК

 Севлиево

Йордан Георгиев Стойков - Коалиция

 Трявна

Драгомир Иванов Николов - Коалиция, подкрепен от БСП

 Добрич

арх Емилия Добрева Ганева - Николова - БСП

 Добричка

Петко Иванов Петков - БСП

 Балчик

Николай Добрев Ангелов - ИК

 Генерал Тошево

Димитър Михайлов Петров - БСП

 Каварна

Иван Димитров Кьосев - БСП

 Крушари

Злати Стоянов Киров - БСП

 Тервел

Живко Жеков Георгиев - БСП

 Шабла

Проф Райна Димова Бърдарева - БСП

 Кърджали

Милко Петров Багдасаров - БСП

 Ардино

Димитрина Петрова Александрова - БСП

 Кирково

Бойка Айкова Арабаджиева - БСП

 Крумовград

Маргит Михайлова Василева - БСП

 Момчилград

Георги Димов Чакъров - БСП

 Кюстендил

Мая Йорданова Шишкова - Коалиция за България

 Бобов дол

Милети Василев Орешарски - ИК

 Бобошево

Крум Георгиев Маринов - БСП

 Кочериново

Невена Краева Манова - БСП

 Дупница

Станислав Христов Павлов - БСП

 Невестино

Димитър Иванов Стаменков - БСП

 Рила

Любомир Стефанов Димитров - БСП

 Сапарева баня

Илчо Кирилов Дамянов - БСП

 Трекляно

Радко Кирилов Петрунов - БСП

 Ловеч

Минчо Стойков Казанджиев - БСП

 Априлци

Цвятко Стоянов Димитров - БСП

 Летница

Красимир Веселинов Джонев - ИК

 Луковит

Атанас Георгиев Граждански - БСП

 Тетевен

Цецка Димитрова Петкова - БСП

 Троян

Донка Иванова Михайлова - БСП

 Угърчин

Васко Петров Гиденовски - БСП

 Ябланица

Иван Райков Цаков - ИК

 Монтана

Анатоли Кръстев Младенов - БСП

 Берковица

Георги Асенов Горанов  - БСП

 Бойчиновци

Надя Йосифова Димитрова - БСП

 Брусарци

Деми Борисов Димитров - БСП

 Вълчедръм

Иван Христов Барзин - ЗС-АС, подкрепен от БСП

 Вършец

Валентин Георгиев Бонов - БСП

 Георги Дамяново

Илич Петков Томински - БСП

 Лом

Пенка Неделкова Пенкова - БСП

 Медковец

Венцислав Евгениев Кудкудейски - БСП

 Чипровци

Захарин Иванов Замфиров - коалиция

 Якимово

Деян Боянов Георгиев - БСП

 

 Пазарджик

 

Румен Цветанов Петков - БСП

 Батак

Петър Крумов Паунов - БСП

 Белово

Васка Спасова Грозданова - ПБСД, подкрепена от БСП

 Брацигово

Васил Михайлов Гюлеметов - ИК

 Велинград

Иван Георгиев Лебанов - ИК

 Лесичово

Райна Велкова Мантарова - БСП

 Панагюрище

Георги Илиев Гергинеков - БСП

 Пещера

Георги Иванов Козарев - БСП

 Ракитово

Николай Георгиев Гаралов - БСП

 Септември

Петър Атанасов Бошев - ИК

 Стрелча

Васил Савов Савов - БСП

 Перник

Росица Йорданова Янакиева - Коалиция

 Брезник

Ваньо Добринов Колев - БСП

 Земен

Монка Иванова Стойнева - БСП

 Ковачевци

Васил Кирилов Станимиров - БСП

 Радомир

Красимир Светозаров Борисов - БСП

 Трън

Бойко Асенов Иванов - БСП

 Плевен

Любомир Ангелов Петков - БСП

 Белене

Петър Илиев Дулев - БСП

 Гулянци

Лъчезар Петков Янков - БСП

 Долна Митрополия

Александър Петков Печеняков - БСП

 Долни Дъбник

Борислав Стоядинов Станимиров - ИК

 Левски

Любка Веселинова Александорва - БСП

 Искър

Валентин Василев Йорданов - Коалиция

 Никопол

Емил Илиев Бебенов - БСП

 Пордим

Илиян Давидов Александров - БСП

 Червен бряг

Мирослав Николов Михайлов - БСП

 Кнежа

Емил Илиев Пеновски - БСП

Пловдив-град

Георги Ченков Търновалийски - БСП

 Родопи

Йордан Георгиев Шишков - БСП

 Марица

Запрян Иванов Дачев - БСП

 Асеновград

Емил Викторов Караиванов - БСП

 Брезово

Радньо Нанев Манолов - БСП

 Калояново

Иван Крумов Иванов - Коалиция

 Карлово

Найден Христов Найденов - Коалиция

 Лъки

Красимир Славчев Манов - БСП

 Първомай

Светозар Колев Славчев - БСП

 Раковски

Петър Милков Антонов - БСП

 Садово

Димитър Бориславов Здравков - БСП

 Стамболийски

Иван Темелков Златков - БСП

 Съединение

Георги Любенов Руменов - БСП

 Хисар

Пено Стоянов Бойновски - БСП

 Кричим

Атанас Стефанов Калчев - ИК, подкрепен от БСП

 Перущица

Константин Вихаров Витанов - БСП

 Куклен

Димитър Сотиров - ПК Тракия, подкрепен от БСП

 Сопот

Деян Филчев Дойнов - БСП

 Разград

Денчо Стоянов Бояджиев - ИК

 Завет

Шабан Ариф Шабан - БСП

 Исперих

Даринка Петрова Романска-Вискова - БСП

 Кубрат

Иван Маринов Борисов - БСП

 Цар Калоян

Найден Хинков Късов - БСП

 Лозница

Ариф Алиев Атипов - БСП

 Русе

Орлин Христов Лазаров - ИК

 Борово

Георги Любенов Георгиев - БСП

 Бяла

Кольо Петков Келерджиев - БСП

 Две могили

Николай Христов Христов - БСП

 Иваново

Ивалинка Тодорова Цанкова - БСП

 Ветово

Георги Георгиев - ИК, подкрепен от БСП

 Сливо поле

Георги Стефанов Големански - БСП

 Ценово

Панайот Русев Русев - БСП

 Силистра

Тихомир Петров Борачев - БСП

 Алфатар

Нели Маринова Маринова - БСП

 Главиница

Данка Милчева Иванова - БСП

 Дулово

Маргарита Георгиева Ранчева - БСП

 Ситово

Николай Георгиев Неделчев - БСП

 Тутракан

Иван Недев Чокоев - БСП

 Сливен

Кольо Йорданов Милев - БСП

 Котел

Георги Костов Дедов - БСП

 Нова Загора

Жеко Гочев Желязков - ИК

 Твърдица

Ваня Дечкова Колева - Коалиция

 Смолян

Дора Илиева Янкова - БСП

 Баните

Райчо Стоянов Данаилов - Коалиция (с НДСВ)

 Борино

Мустафа Мустафа Таир - Коалиция (с ДСХ)

 Девин

Цветалин Василев Пенков - коалиция

 Доспат

Росица Росенова Бумбова - Коалиция (с ОБТ)

 Златоград

Младен Асенов Чаушев - ИК

 Мадан

Мария Николова Близнакова - БСП

 Неделино

Сашо Росенов Бабачев - БСП

 Рудозем

Стефан Тодоров Хубчев - БСП

 Чепеларе

Георги Иванов Попов - БСП

 София  - град

Георги Стоянов Кадиев - БСП

София - област

 

 Божурище

Страхил Миладинов Петков - БСП

 Ботевград

Петя Константинова Кочкова - БСП

 Годеч

Андрей Неделчев Андреев - БСП

 Горна малина

Емил Христов Найденов - ИК

 Драгоман

Соня Стоянова Дончева - БСП

 Долна баня

Георги Тодоров Иванов - БСП

 Елин Пелин

Валери Николов Брънзелов - БСП

 Етрополе

Пламен Илиев Иванов - БСП

 Ихтиман

Маргарита Иванова Петкова - БСП

 Костенец

Радостин Любенов Радев - БСП

 Костинброд

Красимир Вълов Кунчев - БСП

 Правец

Румен Илиев Гунински - БСП

 Самоков

Владимир Георгиев Георгиев - БСП

 Своге

Емил Цветанов Атанасов - БСП

 Сливница

Асен Георгиев Георгиев - БСП

 Златица

Магдалена Величкова Иванова - БСП

 Пирдоп

Цанко Николов Цанов - Коалиция

 Антон

Цонка Стефанова Гешева - БСП

 Челопеч

София Стефанова Торолова - БСП

 Чавдар

Пенчо Стоянов Геров - БСП

 Мирково

Тодор Харалампиев Тотев - БСП

 Стара Загора

Бойчо Лазаров Биволарски - Коалиция (с ПБСД)

 Братя Даскалови

Ваня Тодорова Стоева - БСП

 Гълъбово

Николай Тонев Колев - ИК

 Казанлък

Васил Стефанов Самарски - БСП

 Мъглиж

Стойчо Иванов Цанев - БСП

 Опан

Минчо Динев Чавдаров - БСП

 Павел баня

Атанас Стойнов Пъдев - коалиция (ЗС-АС)

 Раднево

Иван Куртев Кънев - БСП

 Чирпан

Кичка Тонева Петкова - БСП

 Николаево

Косьо Христов Косев - БСП

 Гурково

Стоян Бонев Николов - БСП

 Търговище

Красимир Митев Мирев - БСП

 Попово

Людмил Димитров Веселинов - ИК

 Омуртаг

Владимир Георгиев Кънчев - БСП

 Антоново

Нели Иванова Николова - БСП

 Хасково

Иван Димитров Станчев - Коалиция

 Димитровград

Димитър Стоянов Петров - БСП

 Ивайловград

Стефан Иванов Танев - коалиция

 Маджарово

Вълчан Николов Тодоров - БСП

Свиленград

Георги Стоянов Манолов - ИК

 Любимец

Михаил Димитров Димитров - Коалиция

Тополовград

Кера Иванова Спирова - БСП

Харманли

Михаил Христов Лисков - БСП

 Симеоновград

Антон Желев Петров - БСП

Шумен

Красимир Благоев Костов - БСП

 Венец

Сали Мюмюн Карамахмуд - БСП

 Върбица

Стоян Георгиев Димитров - БСП

 Хитрино

Красен Василев Петров - БСП

Каспичан

Николай Борисов Николов - БСП

Никола Козлево

Живко Христов Жеков - БСП

 Нови Пазар

Васил Еленков Тонев - БСП

 Велики Преслав

Александър Горчев Александров - БСП

Смядово

Севи Атанасов Севев - БСП

 Ямбол

Мариета Стефанова Сивкова -БСП

 Тунджа

Георги Стоянов Георгиев - БСП

 Стралджа

Митко Панайотов Андонов - БСП

 Елхово

Татяна Петрова Дюлгерова  - БСП

 Болярово

Христов Димитров Христов - БСП