Промените и позицията на новия председател ми импонират.но очаквах по ярко изразено отстояване на заявеното -напр БНРХОРИЗОНТ по недопустим начин подмени и игнорира 1 май като празник и ден за признание приноса на наемния труд и ден в който ясно и високо трябва да се посочат тежките нерешени проблеми напр .че неприемливо огромен брой трудещите се мизерстват и са осъдени на маргинализиране - 4 месеца,трябва да работят за да получат 1 немска мин заплата.вместо дискусии по тези актуални проблеми хоризонт отдели повече от час за да облъчва аудиторията си с чернобилската авария.падане на бент. На язовир преди 66г и обяснения на проф от Бан колко противни били задължителните манифестации някога!?? Очаквам официална позиция на БСп по този повод която да защити празника на труда
Промените и позицията на новия председател ми импонират.но очаквах по ярко изразено отстояване на заявеното -напр БНРХОРИЗОНТ по недопустим начин подмени и игнорира 1 май като празник и ден за признание приноса на наемния труд и ден в който ясно и високо трябва да се посочат тежките нерешени проблеми напр .че неприемливо огромен брой трудещите се мизерстват и са осъдени на маргинализиране - 4 месеца,трябва да работят за да получат 1 немска мин заплата.вместо дискусии по тези актуални проблеми хоризонт отдели повече от час за да облъчва аудиторията си с чернобилската авария.падане на бент. На язовир преди 66г и обяснения на проф от Бан колко противни били задължителните манифестации някога!?? Очаквам официална позиция на БСп по този повод която да защити празника на труда