50-ия Конгрес на БСП избра своите ръководни органи

Сеп 27, 2020 Новини БСП 0 2224

27.09.2020 г.

50-ия Конгрес  на БСП избра състава на Националния съвет. 902 гласували  делегати избраха  152 члена на НС – 37 от тях от квотата на Младежкото обединение. 31 члена на Националният съвет са делегирани представители, а 4 са по право. За председател на Общопартийна контролна комисия на БСП е избран Емил Войнов с 384 гласа..

Избраните членове на Националния съвет на БСП са:

  1. Крум Зарков – 487 гласа
  2. Янаки Стоилов - 451
  3. Георги Свиленски - 450
  4. Румен Гечев - 442
  5. Александър Симов - 437
  6. Кристиан Вигенин - 437
  7. Борислав Гуцанов - 427
  8. Атанас Зафиров - 416
  9. Вяра Емилова  - 408
  10. Костадин Паскалев - 408
  11. Борис Цветков - 404
  12. Виктор Годжов - 404
  13. Радослав Гайдарски -  403
  14. Румен Овчаров - 394
  15. Пенчо Шапков - 392
  16. Петър Витанов - 391
  17. Асен Гагаузов - 387
  18. Бриго Аспарухов - 386
  19. Донка Михайлова - 381
  20. Георги Гьоков - 367
  21. Крум Дончев - 365
  22. Иван Ченчев - 364
  23. Драгомир Стойнев - 362
  24. Кирил Добрев - 361
  25. Валери Сарандев - 360
  26. Светлана Шаренкова - 355
  27. Александър Александров - 353
  28. Деница Златева - 351
  29. Петър Мутафчиев - 350
  30. Стоян Мирчев - 350
  31. Явор Гечев - 347
  32. Димитър Данчев - 345
  33. Калоян Паргов - 343
  34. Манол Генов - 342
  35. Ивайло Лилов - 340
  36. Георги Йорданов - 339
  37. Анна Янева - 335
  38. Филип Попов - 334
  39. Таско Ерменков - 332
  40. Георги Търновалийски - 330
  41. Христо Проданов - 330
  42. Евгени Кирилов - 324
  43. Весела Лечева - 323
  44. Зорница Василева - 322
  45. Иван Валентинов Иванов - 322
  46. Десислава Георгиева Йорданова - 321
  47. Евгени Белий - 319
  48. Станислав Владимиров - 319
  49. Бойко Клечков - 317
  50. Рабие Кьосева – 317
  51. Александра Берданкова – 315
  52. Тодор Байчев – 313
  53. Милко Недялков – 312
  54. Кристина Сидорова – 310
  55. Всил Антонов – 309
  56. Катя Георгиева – 309
  57. Генади Събков – 306
  58. Иван Ибришимов – 306
  59. Никола Георгиев – 306
  60. Боян Балев – 305
  61. Ирена Анастасова – 305
  62. Кирил Кирилов – 305
  63. Венета Петрова – 303
  64. Димитър Чотурков – 303
  65. Йордан Младенов – 296
  66. Евдокия Асенова – 295
  67. Емил Хумчев – 293
  68. Димитър Кочков – 290
  69. Атанас Маджарски – 289
  70. Силвия Стойчева -289
  71. Милена Хинкова – 288
  72. Боян Иванов -287
  73. Габриела Величкова – 287
  74. Денчо Бояджиев – 287
  75. Йордан Георгиев - 287
  76. Михаил Ставрев – 287
  77. Иван Димов Иванов – 286
  78. Таня Митова -286
  79. Атанас Костадинов -285
  80. Десислава Маркова – 284
  81. Светла Бъчварова-Пиралкова – 284
  82. Манол Манолов – 283
  83. Петко Тюфекчиев – 281
  84. Калин Кръстев – 280
  85. Николай Тишев – 280
  86. Десислава Петрова -279
  87. Иван Виделов – 278
  88. Марияна Маринова – 278
  89. Филчо Филев – 278
  90. Анна Славова – 277
  91. Венелин Башев -277
  92. Калинка Николова - 277
  93. Невена Цачева – 277
  94. Иван Таков – 276
  95. Маргарита Петкова – 276
  96. Емилия Жилиева – 275
  97. Михаил Лисков – 275
  98. Смиляна Нитова – 274
  99. Росен Миланов – 273
  100. Виолета Христодулова
  101. Мариана Бояджиева – 271
  102. Мирослав Михайлов -271
  103. Свилен Атанасов – 271
  104. Антон Кутев – 270
  105. Марин Пенков – 270
  106. Атанас Петков – 269
  107. Добрин Данев – 266
  108. Кольо Милев – 266
  109. Огнян Стоянов - 266
  110. Радка Тошева – 266
  111. Георги Стоянов Георгиев -265
  112. Цветан Лацов – 265
  113. Николина Цолова – 263
  114. Павел Михайлов – 263
  115. Радослав Илиевски -263

 

Избраните членове от младежката квота на Националният съвет са:

  1. Петя Михалевска - 358
  2. Антонио Василев - 353
  3. Богдан Кирилов - 351
  4. Цветелина Пенкова - 348
  5. Деница Китанова – 340
  6. Николай Гочев – 340
  7. Камен Тодоров – 337
  8. Веселин Пенчев – 336
  9. Ленко Петканин – 334
  10. Момчил Неков – 324
  11. Емануил Аргилашки – 319
  12. Атанас Атанасов – 316
  13. Иван Цанов – 310
  14. Мирослава Гатева – 306
  15. Георги Ангелов – 305
  16. Диана Ласонина – 302
  17. Иван Петков – 302
  18. Валери Митов – 300
  19. Галин Дурев – 299
  20. Васил Стоянов – 298
  21. Станислав Стоенчев – 295
  22. Марио Ташев – 294
  23. Теодора Овчарова – 294
  24. Еньо Савов – 293
  25. Атанас Телчаров – 292
  26. Костадин Харисков – 289
  27. Йордан Влахов – 288
  28. Илия Христов – 284
  29. Теодора Халачева – 282
  30. Стоянка Балова – 279
  31. Пламен Владимиров – 278
  32. Красимир Карамфилов – 277
  33. Павел Пешов – 277
  34. Ваня Маникатева – 275
  35. Надежда Мидюрова – 273
  36. Константина Карабоюкова – 272
  37. Иван Мандински – 268

 

Избраните за членове на ОПКК са:

  1. Гергана Алексова – 522
  2. Венелина Арнаудова – 499
  3. Марио Трайков – 435
  4. Емил Войнов – 403
  5. Валентина Богданова – 354
  6. Диана Карамфилова – 345
  7. Борислав Кръстев – 341
  8. Антоанета Георгиева – 325
  9. Антония Шейредова – 325
  10. Александър Манолов – 323
  11. Керанка Кунева – 322
  12. Валерия Гетова – 317
  13. Пламен Пувков – 316
  14. Атанас Николов – 308
  15. Петър Янев – 306
  16. Янка Сачкова – 304
  17. Ивайло Василев – 294
  18. Галин Господинов – 293
  19. Константин Смилев – 292
  20. Кремена Лалева – 288
  21. Ралица Велизарова – 288
  22. Емил Бехар – 286
  23. Стансилав Жеков – 283
  24. Валентин Петков – 282
  25. Костадинка Аврамова – 280
  26. Костадин Арнаудов – 276
  27. Ивелина Виденова – 273
  28. Ралица Андреева – Любенова – 263
  29. Ивайло Георгиев – 262
  30. Жана Иванова – 259
  31. Катя Петрова - 256

Избраните за делегирани представители в Националния съвет са:

  1. Благоевград – Владимир Москов
  2. Бургас – Стойко Танков
  3. Варна – Павел Раличков
  4. Велико Търново – Пламен Чернев
  5. Видин – неизбран
  6. Враца – Дафинка Замфирова
  7. Габрово – Трифон Панчев
  8. Добрич – Даниел Йорданов
  9. Кърджали – Милко Багдасаров
  10. Кюстендил – Станислав Павлов
  11. Ловеч – Минчо Казанджиев
  12. Монтана – Георги Димов
  13. Пазарджик – Петя Цанкова
  14. Перник – Мирослав Стоицев
  15. Плевен – Стефан Бурджев
  16. Пловдив – Георги Гергов
  17. Пловдив област –Веска Ненчева
  18. Разград – Даниел Йорданов
  19. Русе – Пламен Рашев
  20. Силистра – Данаил Николов
  21. Сливен –Деян Дечев
  22. София 23-ти район – Орлин Ваташки
  23. София 24-ти район – Николай Маринов
  24. София 25-ти район – Стефан Василев
  25. София област – Владимир Георгиев
  26. Смолян – Панталей Мемцов
  27. Стара Загора – Румяна Динева
  28. Търговище – Илия Илиев
  29. Хасково – Емилия Масларова
  30. Шумен – Лили Петрова
  31. Ямбол – Нели Славова