Хората няма да могат да си ползват годишния отпуск
Мнозинството узакони на първо четене хаоса с отпуските Къде е щастливият министър Младенов, който когато го предупреждавахме, че ще има проблем с отпуските казваше, че няма проблеми? С тези думи зам
Прочети още