Неразумно е прехвърлянето на професионалните пенсионни фондове към НОИ
Интервю на народният представител от Коалиция за България Пламен Орешарски за радио Фокус: Водещ: Ако бяхте вие в управлението, бихте ли предприели такава стъпка - прехвърляне на професионалните пенсионни фондове към НОИ? Пламен Орешарски: Аз не считам тази стъпка за много рационална, много разумна по няколко причини
Прочети още